Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem niemieckiej firmy FRANCOTYP-POSTALIA. Posiadamy w naszej ofercie urządzenia składająco-kopertujące dostosowane do obsługi różnego rodzaju i ilości korespondencji.

Kopertownica FPi 500

Urządzenie składająco-kopertujące FPi 500 to najmniejsza kopertownica, która pozwala złożyć i zapakować do jednej koperty do 5 kartek luźnych lub zszytych (tego samego formatu).

Kopertownica FPi 2000

FPi 2000 pakuje dokumenty z prędkością 2200 listów na godzinę do rożnych rodzajów kopert: DIN C6, C6/5 i C5. W skali miesiąca kopertownica może wykonać do 15000 zakopertowań.


Kopertownica FPi 4500

Kopertownica FPi 4500 kopertuje różne rodzaje dokumentów z szybkością 3600 listów na godzinę. Innowacją jest posiadanie specjalnego podajnika o większej wydajności w modelu FPi 4520.

Kopertownica FPi 5500

System kopertujący FPi 5500 idealnie odpowiada potrzebom automatycznego kopertowania korespondencji. To urządzenie składające jest w stanie obsłużyć masową ilość korespondencji nawet do 60 tysięcy w skali miesiąca.


Korespondencja na najwyższym poziomie
Urządzenia składająco kopertujące firmy Francotyp-Postalia z serii FPi w pełni automatyzują pracę z listami. Przygotowane dokumenty tj. faktury, broszury ofertowe, wkładki reklamowe, zostają posortowane, zlożone do wybranego formatu oraz spakowane do koperty. Cały proces przebiega bardzo szybko a zlożone dokumenty są estetyczne na najwyższym poziomie.