Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem niemieckiej firmy FRANCOTYP-POSTALIA. Posiadamy świadectwo Poczty Polskiej dopuszczające nasze maszyny do pracy na terenie całego kraju.

Frankownica Optimail

Jest to znakomita wydajność w przyjaznej dla użytkownika konstrukcji. Frankownica Optimail obsługująca od 20 do 300 listów dziennie.

Przejrzyście rozplanowana klawiatura ułatwia kontrolę wszystkich funkcji frankownicy. Łatwy do odczytania wyświetlacz pokazuje aktualny stan. Dodatkowo szereg funkcji pozwalających na obsługę korespondencji w sposób wydajny i nie skomplikowany.

Frankownica Ultimail

Ultimail to zaawansowane rozwiazanie dla firm wysyłających większą ilość korespondencji.

Ultimail oferuje zalety elektronicznego systemu frankowania. Podświetlany ekran pokazuje wyraźnie komplet informacji o każdym procesie; od kalkulowanej wartości przesyłki, przez podgląd wybranego hasła reklamowego, po wartość aktualnie dostępnej opłaty pocztowej.


Co to jest frankowanie?
Frankowanie jest stosowane do uiszczania opłat za przesyłki pocztowe. Polega na naniesieniu pieczęci z opłatą pocztową i datą (są to stemple obowiązkowe). Dodatkowo może być zawarty również slogan reklamowy, unikalny znak firmowy z adresem zwrotnym, lub motyw okolicznościowy.

Urządzenie frankujące automatyzuje cały proces, eliminując konieczność ręcznego naklejania znaczków. Listy mogą być frankowane pojedynczo lub seryjnie. Przykładowo Ultimail 90 potrafi ofrankować do 90 listów na minutę.